DOMAINE HUGO
Milan Bartošík
CZ - Velké Bílovice
Belegrady
T | +420 775 593 698
E | hugo@domainehugo.cz
W | www.domainehugo.cz

Svatební víno

Svatební den je opředen širokou škálou pověr, pověstí, nadsázky, humoru, ale ruku na srdce - ve své podstatě i ten největší vtipálek se naň těší, má z něj radost a chce si svůj den užít!

Svůj den! Je tomu tak, je to váš den. Jednou z velmi originálních možností, jak význam tohoto krásného okamžiku umocnit, je vlastní svatební víno. Svatební víno – víno nesoucí na etiketě vámi zvolené údaje. Svatební víno je taktéž velmi vhodnou, především efektivní výslužkou nejen pro svatební hosty, ale pro přátele, kteří se neúčastní a tímto způsobem mají možnost váš den prožít s vámi.

Pokud nemáte představu o grafickém návrhu etikety na svatební víno, rádi vám pomůžeme, neboť máme bohaté zkušenosti. Věřte a sami se přesvědčte v naší galerii, že oplýváme i velmi kreativními nápady!

Správně zvolené svatební víno vám může váš den připomínat opravdu dlouho. Správná kvalita ve spojení s dobrou archivací vás doprovodí až ke zlaté svatbě!

Pro dosažení maximální spokojenosti klienta máme v nabídce nejen víno z Rakouska či víno z obce Velké Bílovice, ale i víno perlivé, šumivé či ledové.

Je jen na vás, zda-li bude váš svatební stůl zdobit svatební víno z Domaine HUGO.

Příklady svatebního vína v o obrazech:

PLÁN DEGUSTACÍ

Bosch Fresch Festival Plzeň 
20 -22.5 Rakouská vína u Hlavního vinařského Parnera festivalu společnosti VIA VINI

23-25.5 Weinprague 2016 Expo Letňany
Rakouská Sekce prezentujeme vinařství : Schwarzbock, Umathum, Kalmuck a Atzberg.

Rádi byste ochutnali skvělá nejen rakouská vína? Rezervujte si Degustaci s Hugem

 

VÍNO MĚSÍCE

Hugův refresh přichází...

Nechte se zlákat letními chutěmi a lehkostí Hugova refreshe. Objevte pět druhů šumivých vín, které odpočívaly a čekaly na svou správnou chvíli až 60 měsíců.

 

 

Hugovy pohlednice

http://www.bonverdakartproject.com

vinozrakouska.cz

krajbezestresu.cz